Tvůj stín (Kathryn Dance, #3) Jeffery Deaver

ISBN:

Published:

Hardcover

480 pages


Description

Tvůj stín (Kathryn Dance, #3)  by  Jeffery Deaver

Tvůj stín (Kathryn Dance, #3) by Jeffery Deaver
| Hardcover | PDF, EPUB, FB2, DjVu, talking book, mp3, RTF | 480 pages | ISBN: | 7.13 Mb

Pro Kayleigh Towneovou, krásnou a úspěšnou zpěvačku, to byla jen rutinní odpověď nadšenému fanouškovi. Pro Edwina Sharpa byl její mail nezpochybnitelným důkazem, že ho Kayleigh miluje. Ano, oni dva jsou spřízněné duše a na tom nic nezmění aniMorePro Kayleigh Towneovou, krásnou a úspěšnou zpěvačku, to byla jen rutinní odpověď nadšenému fanouškovi.

Pro Edwina Sharpa byl její mail nezpochybnitelným důkazem, že ho Kayleigh miluje. Ano, oni dva jsou spřízněné duše a na tom nic nezmění ani výhrůžné dopisy od jejích právníků, ani předběžná opatření soudu. Edwin o její lásce nepochybuje. A nepochybuje tudíž ani o tom, že svůj poslední hit nazvaný Tvůj stín napsala jen a jen pro něj.Kayleigh se připravuje na koncert ve svém domovském městě a má podivný pocit, že ji někdo sleduje. Co když je to zase ten podivín Edwin? Copak se ho nikdy nezbaví? Ten člověk o ní ví děsivě mnoho a stále podléhá své šílené představě o tom, že si jsou souzeni… Kayleigh to teď ale nemůže řešit, a tak požádá o pomoc svou přítelkyni Kathryn Danceovou.A pak jí kdosi v noci zavolá a do telefonu pustí začátek písničky Tvůj stín.

Krátce poté je nalezena zohavená mrtvola člena kapely a způsob, jakým byl hrůzný čin vykonán, evokuje slova první sloky přehraného hitu. Kathryn Danceová velmi dobře ví, že psychopati se nikdy nespokojí s jednou vraždou – a samozřejmě stejně dobře ví, že Tvůj stín má mnohem více než jednu sloku…Enter the sum

Related Archive BooksRelated Books


Comments

Comments for "Tvůj stín (Kathryn Dance, #3)":


visitbaztanbidasoa.com

©2011-2015 | DMCA | Contact us